Omkadering

Professionele ondersteuning

Christel Herremans

Functie: Algemeen Manager
Woonplaats: Merendree
E-mail: info@ladiessprint.be

Davy Wijnant

Functie: Ploegleider
Woonplaats: Ninove
E-mail: davy@ladiessprint.be

Pascal Nerinckx

Functie: Mekanieker
Woonplaats: Denderhoutem
E-mail: pascal@ladiessprint.be

Valerie Van Slycke

Functie: Trainster / Embedded Scientist
Woonplaats: Merendree
E-mail: valerie@ladiessprint.be
Master lichamelijke opvoeding en bewegingswetenschappen

Jens Van Slycke

Functie: Buschauffeur – Ploegleider
Woonplaats: Merendree
E-mail: jens@ladiessprint.be

Nick Demeulemeester

Functie: Buschauffeur
Woonplaats: Wevelgem
E-mail: nick@ladiessprint.be

Fabio De Dapper

Functie: Verzorger/masseur
Woonplaats: Kaprijke
E-mail: fabio@ladiessprint.be

Laurens Soenen

Functie: Persverantwoordelijke
Woonplaats: Brussel
E-mail: laurens@ladiessprint.be

Kris De Cock

Functie: social media – website
Woonplaats: Nazareth
E-mail: kris@ladiessprint.be